konfigurator podłóg

Nowości produktowe

A | A | A Drukuj

Nowa odsłona podłóg korkowych Torlys

Artykuł dodany: 08 Sierpień 2012

Nowa odsłona podłóg korkowych Torlys

O zaletach podłóg korkowych, takich jak ciepło, miękkość, czy odporność na działanie wody pojawiło się już bardzo wiele informacji. Korek jest bardzo konkurencyjnym rozwiązaniem na pokrycie podłogi w mieszkaniu lub domu. Niestety na rynku wciąż jest mały wybór wzorów. Kanadyjska firma Torlys postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom i poszerzyć asortyment dotychczasowych podłóg o trzy nowe kolekcje.

 

Nowe kolekcje to przede wszystkim atrakcyjne długości i szerokości desek. Już nie musimy ograniczać się jedynie do wyboru pomiędzy kwadratową płytką, czy niespełna metrową deską. Teraz w ofercie są trzy długości i szerokości desek korkowych. Torlys Florence Designer to kolekcja szerokich, bo niemal 20 centymetrowych desek o długości 1746 mm. Kolekcja Torlys Florence Elite oferuje deski o takiej samej szerokości, ale krótsze, 1164 centymetrowe. Z kolei Torlys Everest Premier to niespełna metrowe, krótkie deski: 910mm. Rozmiar ten był już wcześniej dostępny w Salonach Dekorian i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem w małych i wąskich pomieszczeniach, takich jak kuchnie, czy łazienki.

 

– Zaskoczeniem i ogromnym ułatwieniem dla klientów jest fakt, że teraz mogą oni wybierać spośród różnych długości i szerokości desek korkowych, a nie tak jak było dotychczas spośród kwadratowych płytek i krótkich desek – mówi Maciej Wolniak, Brand Manager Torlys w Polsce. – Dużą przewagą naszej oferty jest również fakt, że posiadamy najdłuższe deski korkowe dostępne na rynku. Kolekcja Designer to niemal 180 centymetrowe deski, które idealnie wyglądają w przestronnych wnętrzach– dodaje.

 

Jednak nowa odsłona to nie tylko zmiana rozmiarów elementów podłogowych. To także nowy, oryginalny design. Na kolekcje składa się 30 wzorów korkowych, od naturalnych beży, przez piaskowe żółcie, aż po bure brązy i czernie.

Dodaj do:

Facebook Twitter Digg Wykop Nasza klasa

Powiązane artykuły

Color Inspiration – inspirowane Italią dębowe podłogi od Jawor-Parkiet Color Inspiration –...

Artykuł dodany: 2013-11-29

Color Inspiration to najnowsza linia barwionych dębowych desek podłogowych firmy Jawor-Parkiet. Kolekcję cechuje nowoczesne wzornictwo – pięć nowych kolorów...
Nature 4V – nowa kolekcja paneli podłogowych firmy Classen Nature 4V – nowa kolekcja...

Artykuł dodany: 2012-10-23

Classen, renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, znów poszerzył swoją ofertę. Nowa kolekcja paneli podłogowych Nature 4V to dowód na...

Powiązane firmy

Komentarze

0
dodaj własny komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.
Sklep » rss
Podłogi - portal e-floors.pl Podłogi - portal e-floors.pl mapa strony Podłogi - portal e-floors.pl kontakt
Witamy, jestes u nas pierwszy raz? Zarejestruj się, Masz konto? Zaloguj się
Token