konfigurator podłóg

Nowości produktowe

A | A | A Drukuj

Podłogi Lico Vintex: szwajcarska jakość dla wymagających

Artykuł dodany: 13 Grudzień 2013

Podłogi Lico Vintex: szwajcarska jakość dla wymagających

Dostępne od niedawna w ofercie firmy Drzwi i podłogi VOX szwajcarskie podłogi Vintex zostały stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy oczekują nie tylko efektownego designu, ale także maksymalnej trwałości i funkcjonalności. Dzięki wzmocnieniu wykładziny winylowej włóknem szklanym produkty te są wręcz wymarzonym materiałem dla wyposażenia miejsc użyteczności publicznej takich, jak hotele czy biura.

 

Oprócz wyjątkowej wytrzymałości, podłogi Vintex marki Lico są też ciepłe w dotyku i posiadają właściwości antystatyczne. Dzięki precyzyjnym połączeniom bezklejowym Uniclick są wyjątkowo łatwe w montażu i demontażu. Do ich zalet należy również wysoki poziom izolacji akustycznej a także możliwość ułożenia podłogi na ogrzewaniu podłogowym. Dzięki właściwościom antybakteryjnym, łatwej do utrzymania w czystości powierzchni i całkowitej wodoodporności (w wersji HYDRO) znakomicie sprawdzą się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności takich, jak SPA czy baseny.

Dodaj do:

Facebook Twitter Digg Wykop Nasza klasa

Powiązane artykuły

Nowe bezpieczne podłogi Altro Aquarius Nowe bezpieczne podłogi Altro...

Artykuł dodany: 2012-05-11

Firma Altro wprowadziła do sprzedaży bezpieczne podłogi z serii Altro AquariusTM. Przełomowa technologia Altro stanowi rewolucję na rynku podłóg PCV stosowanych...

Komentarze

0
dodaj własny komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.
Sklep » rss
Podłogi - portal e-floors.pl Podłogi - portal e-floors.pl mapa strony Podłogi - portal e-floors.pl kontakt
Witamy, jestes u nas pierwszy raz? Zarejestruj się, Masz konto? Zaloguj się
Token