konfigurator podłóg

Nowości produktowe

A | A | A Drukuj

Tarasy modułowe Floover Hortus w Strefie Innowacji

Artykuł dodany: 08 Styczeń 2014

Tarasy modułowe Floover Hortus w Strefie Innowacji

Zespół złożony z sześciorga ekspertów wyróżnił w tym roku 62 innowacje, które znacząco wpływają na oblicze współczesnego projektowania podłóg i ofertę producentów. Przy ocenie, pod uwagę brane były nowe rozwiązania w zakresie technologii, jakości i funkcjonalności. Ważny okazał się również sam design produktów oraz ich dopasowanie do aktualnych potrzeb rynku. Wśród czołowej sześćdziesiątki znalazły się moduły tarasowe Floover Hortus & Floover Decking.

 

To unikalne rozwiązanie opiera się na polipropylenowej podstawie, której warstwą wierzchnią mogą być polistyrenowe klepki wykończone tkanym winylem Floover Woven lub drewniane klepki z drewna Ipe czy Teak. Kluczowe korzyści? Moduły łączone są w systemie klik, dzięki czemu ich montaż jest bezproblemowy i umożliwia szybkie zaaranżowanie powierzchni na zewnątrz budynku. Niespotykana odporność i odpowiedni dobór materiałów sprawia, że system Hortus może być stosowany w zakresie temperatur od -20°C do +70°C, gwarantując trwałość rozwiązania. Innowacja w zakresie designu polega na możliwości stosowania takiego samego dekoru we wnętrzach, jak i na zewnątrz obiektów.

 

Podczas targów system Floover Hortus & Floover Decking zostanie wystawiony w strefie innowacji, w której znajdują się produkty wyróżnione przez jury w kategorii Resilient & Textile Floor Coverings. Strefa ta, zaprojektowana przez Jürgena Mayera H. znajduje się w centralnej części hali 6 i jest początkiem trasy Innovation@Domotex. Dwa razy dziennie można ja zwiedzić z udziałem przewodnika – architeka. Równolegle, do dyspozycji odwiedzających, dostępne będzie stoisko marki w hali 9, stoisko D24, gdzie będzie można uzyskać więcej informacji dotyczących pełnej oferty firmy.

 

W Polsce jedynym dystrybutorem produktów wyróżnionej marki Floover jest firma Kopp. W ofercie znajdują się zarówno dostrzeżone przez jury targów DOMOTEX tarasy Floover Hortus, jak i szeroka gama podłóg winylowych przeznaczonych do stosowania we wnętrzach budynków.

Dodaj do:

Facebook Twitter Digg Wykop Nasza klasa

Powiązane artykuły

Maxima największa spośród płyt Libetu Maxima największa spośród...

Artykuł dodany: 2012-08-07

Maxima to nowość w ofercie kolekcji Libet Impressio. Kwadratowe płyty tarasowe o długości boku 80 cm to największe płyty spośród produktów tej marki.
Zaprojektuj swój własny taras – wizualizer DLH Poland Zaprojektuj swój własny taras...

Artykuł dodany: 2013-09-10

Firma DLH Poland posiadająca wiodącą pozycję w sprzedaży desek tarasowych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyła wizualizer tarasów, który...

Komentarze

0
dodaj własny komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.
Sklep » rss
Podłogi - portal e-floors.pl Podłogi - portal e-floors.pl mapa strony Podłogi - portal e-floors.pl kontakt
Witamy, jestes u nas pierwszy raz? Zarejestruj się, Masz konto? Zaloguj się
Token