konfigurator podłóg

Artykuły

A | A | A Drukuj

Elegancja drewnianych podłóg

Artykuł dodany: 01 Październik 2010

Elegancja drewnianych podłóg

Piękne drewniane posadzki przyczyniły się do znacznego spadku popularności dywanowych pokryć podłogi. Obecnie w pomieszczeniach pojawiają się tylko niewielkie chodniki wzbogacone ażurem.

 

Godne polecenia ze względu na charakter naturalnego materiału, ciepło oraz trwałość jest drewno. Te podłogi z drewna występują w wielu odmianach, począwszy od desek z litego drewna, a skończywszy na panelach i mozaikach.

 

Posadzka z drewna jest tradycyjnym materiałem wykończenia podłóg w pomieszczeniach mieszkalnych jak sypialnia, kuchnia, salon czy pokój dzienny. Generalnie pojawiają się one wszędzie tam, gdzie nie są narażone na częsty kontakt z wodą, brudem z zewnątrz. Należy pamiętać o tym, że decydując się na podłogi drewniane w kuchni, to trzeba wybrać te bardziej odporne na wilgoć i nadają się na posadzkę w takim pomieszczeniu.

 

Parkiet jest bardzo eleganckim pokryciem podłogi, ale równie popularne są parkiety klepkowe z płyt mozaikowych. Bardziej złożone pod względem kolorystyki i kompozycji mozaiki parkietowe robione są na zamówienie. Niewątpliwą zaletą mozaiki jest to, że można je tworzyć z różnych gatunków drewna.

Dodaj do:

Facebook Twitter Digg Wykop Nasza klasa

Powiązane artykuły

Naturalne piękno podłóg olejowanych Naturalne piękno podłóg...

Artykuł dodany: 2012-03-02

Podłogi olejowane wprowadzają naturalny i wyjątkowy klimat do naszych mieszkań. Oprócz zalet estetycznych posiadają także liczne walory użytkowe. Co więcej,...
Czy podłoga drewniana w kuchni to dobry pomysł? Czy podłoga drewniana w kuchni...

Artykuł dodany: 2011-01-20

W kuchni można wykorzystać niemal każdy rodzaj pokrycia, również panele lub podłogę z drewna. Wybierając materiał do pokrycia powinniśmy przede wszystkim...

Komentarze

0
dodaj własny komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.
Sklep » rss
Podłogi - portal e-floors.pl Podłogi - portal e-floors.pl mapa strony Podłogi - portal e-floors.pl kontakt
Witamy, jestes u nas pierwszy raz? Zarejestruj się, Masz konto? Zaloguj się
Token