konfigurator podłóg

Artykuły

A | A | A Drukuj

Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe z nowym katalogiem

Artykuł dodany: 05 Grudzień 2011

Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe  z nowym katalogiem

Firma Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe systematycznie powiększa swoją ofertę. Efektem jest powstanie nowego katalogu prezentującego pełny przekrój produktów sygnowanych logo firmy.

 

Katalog podzielony jest na tematyczne działy związane z kategoriami produktowymi. Można w nim znaleźć szeroką ofertę podłóg wykonanych z bambusa, w których firma się specjalizuje, podłóg z drewna litego, podłóg wielowarstwowych, podłóg drewnianych do łazienek oraz desek tarasowych. Nie zabrakło także miejsca na elementy wykorzystywane przy wykańczaniu podłóg oraz środków do pielęgnacji.

 

-W nowym katalogu znajduje się wiele zdjęć przedstawiających tegoroczne realizacje, w których wykorzystano nasze produkty.  Chcemy pokazać, jaki efekt stylistyczny można osiągnąć decydując się na dany gatunek drewna. Katalog zawiera propozycje, spośród których każdy może coś wybrać dla siebie – mówi Katarzyna Wątor, Dyrektor Marketingu Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.

 

Co więcej przy każdym produkcie umieszczane są dotyczące go informacje techniczne, jak sposób łączenia desek, zalecany rodzaj montażu do podłoża, czy możliwość zastosowania na ogrzewaniu podłogowym.

 

-Dane te znalazły się także w zbiorczej tabeli umieszczonej na końcu katalogu, co pozwala w łatwy sposób znaleźć produkt spełniający konkretne techniczne oczekiwania – dodaje Katarzyna Wątor.

 

Katalog w wersji elektronicznej można pobrać ze strony www.podlogi-kopp.pl

 

Dodaj do:

Facebook Twitter Digg Wykop Nasza klasa

Powiązane artykuły

Drewniana podłoga w sezonie grzewczym Drewniana podłoga w sezonie...

Artykuł dodany: 2011-12-13

Sezon grzewczy jest czasem szczególnym dla drewnianej podłogi. Naturalny materiał jakim jest drewno reaguje na zmieniające się warunki, a zwłaszcza temperaturę...
Renowacja podłogi bambusowej - lakierowanie Renowacja podłogi bambusowej -...

Artykuł dodany: 2011-09-23

Lakierowanie jest kolejnym po cyklinowaniu etapem renowacji podłogi bambusowej. Firma Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe wraz z przedstawicielami Loba-Wakol...

Komentarze

0
dodaj własny komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.
Sklep » rss
Podłogi - portal e-floors.pl Podłogi - portal e-floors.pl mapa strony Podłogi - portal e-floors.pl kontakt
Witamy, jestes u nas pierwszy raz? Zarejestruj się, Masz konto? Zaloguj się
Token