konfigurator podłóg

Porady

A | A | A Drukuj

Nowe kolory olejo-wosku do podłóg drewnianych

Artykuł dodany: 04 Czerwiec 2012

Nowe kolory olejo-wosku do podłóg drewnianych

Popularny produkt marki PALLMANN Magic Oil 2K, który pozwala na szybkie wykończenie podłogi drewnianej, doczekał się nowej odsłony, umożliwiającej zabarwienie drewna. Linia olejo-wosków Magic Oil 2K Color jest odpowiedzią na oczekiwania klientów oraz architektów. 

 

Zaletą Magic Oil 2K Color jest możliwość idealnego rozprowadzenia oraz wypolerowania oleju, dzięki czemu niwelowane jest ryzyko powstania przebarwień czy nierównomiernego wybarwienia, które często ma miejsce podczas nakładania tradycyjnych bejc czy lakierów koloryzujących.

 

Kolejnym plusem tego produktu jest możliwość łatwego odświeżenia powierzchni oraz punktowego naprawienia podłogi, w miejscu, w którym nastąpiło np. przetarcie do surowego drewna.

 

- Na rok 2012 firma PALLMANN przygotowała nową gamę kolorów opartą na bardzo intensywnych pigmentach nowej generacji. W Magic Oil 2K Color zastosowaliśmy także podwójną dawkę utwardzacza, który znacząco wpływa na parametry końcowe utwardzonej powierzchni – wyjaśnia Dariusz Turski, Brand Manager marki PALLMANN. – Kompletne opakowanie 3-litrowe wystarczy na wykończenie minimum 50 m2 powierzchni.

 

Na przełomie roku w sprzedaży pojawią się również opakowania litrowe, które pozwolą na łatwiejsze dopasowanie ilości olejo-wosku do każdej powierzchni. Osoby, które chcą precyzyjnie dobrać kolor mogą także zaopatrzyć się w testery produktu o pojemności 0,075 litra. Magic Oil 2K Color dostępny jest w pięciu modnych kolorach: białym, czarnym, czerwonobrązowym, szarym i ciemnobrązowym.

 

- Dla wykonawców podłóg barwionych najważniejsza jest pewność idealnego, równego wybarwienia podłogi, gdyż w innym przypadku inwestor nie przyjmie ich pracy – dodaje Dariusz Turski. – Nowe kolory zostały ciepło przyjęte zarówno przez klientów, jak i parkieciarzy, którzy podkreślają łatwość pracy na tym produkcie.

 

Ciekawostką związaną z Magic Oil 2K Color jest to, że istnieje możliwość polakierowania wybarwionej tym olejo-woskiem powierzchni – w efekcie możemy otrzymać podłogę o równomiernym wybarwieniu oraz pokrytą dodatkową warstwą ochronną w postaci lakieru.

Dodaj do:

Facebook Twitter Digg Wykop Nasza klasa

Powiązane artykuły

Jak dbać o podłogę olejowaną?

Artykuł dodany: 2010-10-22

Jak dbać o podłogę olejowaną? Podłogi drewniane zabezpieczone olejem, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Zastosowanie nieodpowiednich środków chemicznych może spowodować ścieranie się...
Szczeliny w podłogach drewnianych

Artykuł dodany: 2012-02-13

Szczeliny w podłogach drewnianych Powstawanie szczelin w podłogach drewnianych mocowanych do podłoża wynika z właściwości higroskopijnych drewna. W zależności od rodzaju szczeliny mogą mieć...

Komentarze

0
dodaj własny komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.
Sklep » rss
Podłogi - portal e-floors.pl Podłogi - portal e-floors.pl mapa strony Podłogi - portal e-floors.pl kontakt
Witamy, jestes u nas pierwszy raz? Zarejestruj się, Masz konto? Zaloguj się
Token