konfigurator podłóg

Porady

A | A | A Drukuj

Quercus Namaste – szlachetna drewniana podłoga na ogrzewanie podłogowe

Artykuł dodany: 05 Czerwiec 2012

Quercus Namaste – szlachetna drewniana podłoga na ogrzewanie podłogowe

Firma Quercus Manufaktura stworzyła szlachetną kolekcję drewnianych podłóg, które dzięki warstwowej konstrukcji można bezpiecznie stosować na ogrzewanie podłogowe. Namaste to także ciekawa kolorystyka, oparta w dużej mierze na popularnych szarościach.

 

Podłogi z kolekcji Namaste wykonane zostały na fazowanej desce warstwowej znanej marki Baltic Wood. Połączenie warstwowej konstrukcji i wysokiej jakości surowej deski, sprawia, że podłogi te można bezpiecznie stosować nawet na ogrzewaniu podłogowym.

 

- Jest to propozycja dla wszystkich, którzy kochają drewno, ale nie do końca akceptują jego cechy, takie jak skurcz objętościowy – który bezpośrednio wpływa na stabilność desek – wyjaśnia Piotr Kopytko, współwłaściciel Quercus Manufaktura. – Namaste to piękna i stabilna drewniana podłoga, która fachowo zamontowana na ogrzewaniu podłogowym, na pewno nie będzie sprawiała kłopotów.

 

Skurcz objętościowy drewna to zmiana jego gęstości pod wpływem warunków atmosferycznych. Parametr ten decyduje o stabilności drewna, która to cecha ma z kolei bardzo duże znaczenie w przypadku ogrzewania podłogowego. Warstwowa konstrukcja podłogi i odpowiedni montaż sprawia, że podłoga jest znacznie bardziej stabilna na ogrzewaniu podłogowym niż deski lite.

 

Kolekcja Namaste liczy obecnie osiem wzorów (o nazwach: ANNAPURA, GANDRUK, GORAKHPUR, HOLI BHANG, KUKRI, MANANG, MUSTANG i SIKKIM), a w przyszłości ma się pojawić kolejne osiem.

 

- Wszystkie wzory są opracowywane we współpracy z architektami wnętrz, którzy szczególnie dbają o atrakcyjność i wysoką jakość – dodaje Piotr Kopytko. – Współpraca ta gwarantuje ponadto modne wzornictwo i niepowtarzalność. Pragniemy, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo i mieli pewność, że nabyli produkt najwyższej jakości.

Dodaj do:

Facebook Twitter Digg Wykop Nasza klasa

Powiązane artykuły

Podłoga idealna w biurze i w...

Artykuł dodany: 2012-05-23

Podłoga idealna w biurze i w mieszkaniu Regularna pielęgnacja podłogi, pomimo że jest ważna, nie wystarcza w walce z uszkodzeniami mechanicznymi. W zgodzie z myślą „lepiej zapobiegać, niż...
Podłoga w domowych salach fitness

Artykuł dodany: 2012-08-29

Podłoga w domowych salach fitness Jeśli jesteśmy fanami sportów nic nie sprawi nam większej przyjemności niż domowa siłownia. Oprócz doboru odpowiedniego sprzętu liczy się także komfort jej...

Powiązane firmy

Komentarze

0
dodaj własny komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.
Sklep » rss
Podłogi - portal e-floors.pl Podłogi - portal e-floors.pl mapa strony Podłogi - portal e-floors.pl kontakt
Witamy, jestes u nas pierwszy raz? Zarejestruj się, Masz konto? Zaloguj się
Token